האח הגדול

Icon

עדכונים און ליין מכל רחבי הרשת על תוכנית האח הגדול – מבית קשת המשודרת במאקו ובערוץ 2

האח הגדול שידור חי | כל האפשרויות לצפיה ישירה

בעונות הקודמות היה מאוד פשוט לצפות בתוכנית באינטרנט. החל מעונה 3 של תיאלצו להרשם לאתר מאקו כדי לראות את התוכנית האח הגדול דרך האינטרנט. ליקטנו עבורכם את כל האופציות לצפיה ישירה בשידור חי מבית האח הגדול 3.

  • דרך אתר , תוכלו להיכנס להוריד את הסרגל כלים (הדי מעצבן שלהם..) ולא זו בלבד, אלא תצטרכו בנוסף לכל גם להרשם באתר ורק אז תוכלו לצפות בתוכנית האח הגדול עם עוד ים של פרסומות ופופאפים. כאן נכנסים לעמוד במאקו. ע"פ הכתוב בעמוד ההרשמה, הצפיה הינה 24/7 ברציפות:

צפייה חינם בשידורי האח הגדול בחודש השידורים הראשון ניתנת לבעלי סרגל הכלים makoLIVE ללא הגבלה. בלי הסרגל, ניתן לצפות עד שעה מצטברת ביממה או לרכוש חבילת צפייה חודשית או יומית.
בסיום חודש השידורים הראשון, בעלי סרגל הכלים makoLIVE יוכלו לצפות בשידור עד שעה מצטברת ביממה בחינם. עבור יותר משעה ביום או ללא סרגל הכלים ניתן יהיה לרכוש חבילת צפייה יומית או חודשית לפי בחירה.
השידורים מבית האח הגדול מתקיימים 7 ימים בשבוע ברציפות. יתכנו הפסקות בשידור מדי פעם בהתאם לשיקולי ההפקה.

  • דרך חברת הסלולר אורנג' תוכלו לצפות בתוכנית האח הגדול חינם דרך הסלולרי, כאשר חודש ראשון חינם ובחודשים הבאים בתשלום של 34.90 ש"ח. מסתבר כי בתשלום זה תוכלו לצפות לא רק באח הגדול אלא בעוד עשרות ערוצים שונים. זה הלינק להצטרפות לאורנג', וזה התקנון שלהם:

צפה ללא הגבלה ב האח הגדול LIVE וביותר מ – 100 ערוצי טלוויזיה רק ב – 34.90 לחודש
צפייה באיכות HD שידורים חיים מהארץ ומהעולם ערוצי ספורט, בידור, חדשות, ריאליטי, ערוצי ילדים ועוד

  • הנה עוד אתר שטוען כי הוא מביא פרקים מלאים של האח הגדול לצפיה. אמנם זה לא בשידור חי אבל זה בהחלט יכול להיות מעניין למי שרוצה לצפות לאחר התוכנית בפרקים המלאים וזאת מבלי להתקין אתה סרגל כלים של מאקו. זה הלינק לאתר שלהם.
  • אם אתם מחפשים לראות איך מבית האח הגדול שיראל מתמודד אי שם בבית האח הגדול ספרד, תוכלו להתעדכן און ליין כאן באתר. האח הגדול ספרד – שידור חי.

העמודמתעדכן מידי יום בלינקים חדשים… שובו לכאן.